Worldwide Home Contact Impressum Zoeken Sitemap Login
 
Verkoop
Hier vindt u uw commerciële aanspreekpunten.
 
Algemeen Verkoop buitendienst Verkoop binnendienst
E burners@nl.elco.net
T +31 88 69 573 11


Harald Kroon
Manager sales / accountmanager projecten
T +31 88 69 573 36
M +31 6 512 308 00
harald.kroon@nl.elco.net



Ellen van 't Klooster
Verkoop binnendienst branders
T +31 88 69 573 68
ellen.klooster@nl.elco.net


Ronald Huffermann
Accountmanager OEM & Small Industrial Applications
T +31 88 69 573 77
M +31 6 513 469 52
ronald.huffermann@nl.elco.net
Frits van Rooijen
Verkoop binnendienst onderdelen
T +31 88 69 573 78
frits.rooijen@nl.elco.net


Spencer Bouwer
Accountmanager specials
T +31 88 69 573 66
M +31 6 229 980 91
spencer.bouwer@nl.elco.net

Yen Du
Verkoop binnendienst service
T +31 88 69 573 06
yen.du@nl.elco.net




Paul Timmermans
Verkoop binnendienst SCIOS
T +31 88 69 573 22
paul.timmermans@nl.elco.net